Лицензия Минрегионстрой серия АВ №409976.
тел. 8-056-7851490
 
   
 

Стосовно можливості перепланування квартири на першому поверсі існуючого житлового будинку під офіс чи магазин без згоди сусідів.

 

Перепланування житлових приміщень для розміщення в них офісів, контор, торгових організацій та для інших приміщень непромислового характеру чинним законодавством не передбачено.

Житлові будинки та житлові приміщення призначаються відповідно до норм Житлового кодексу для постійного проживання громадян.

Переобладнання житлових приміщень для використання їх в інших цілях проводиться в разі визначення їх непридатними для проживання з подальшим переведенням їх у нежилі, що регулюється ст. 8 Житлового кодексу УРСР (5464-10) та постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189 (189-84-п) "Про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень непридатними для проживання".

Згідно з чинними в Україні СНиП 2.08.01-89 "Жилые здания" приміщення громадського призначення можуть бути розміщені в житлових будинках на першому, другому та цокольному поверхах і повинні мати входи й евакуаційні виходи, ізольовані від житлової частини будинку, та використовуватися за призначенням.